TRENERZY

JANUSZ DUDEK – Twórca i lider zespołu. Merytoryczny twórca programów Porsche Experience w Polsce. Pierwszy polak certyfikowany przez markę Porsche i jedyny jak do tej pory na stałe pracujący także i na innych Porsche Experience Center (m.in. na Istambuł Park w Turcji). Trener międzynarodowy Mercedes-AMG pracujący na całym świecie. Instruktor przy programach realizowanych w Polsce przez marki premium jak choćby Lamborghini. Zajmuje się rozwojem trenerów. Ze szkoleniami ukierunkowanymi na sport samochodowy, związany od 2001 roku. Posiada uprawnienia Instruktora techniki jazdy (K0004) oraz licencję Instruktora Sportu Samochodowego PZM. 

MICHAŁ KOŚCIUSZKO – Kierowca rajdowy, wielokrotny uczestnik Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata (WRC). Wicemistrz Świata Junior WRC oraz dwukrotny Mistrz Polski. W wieku 15 lat zdobywa tytuł Kartingowego Mistrza Polski (2001 r.). Doskonały trener i przyjaciel, z którym wspólnie z Januszem prowadzi wiele aktywności eventowych. Bardzo wszechstronny instruktor. Michał prowadzi również Power Speach’e podczas przeróżnych eventów. Wartym podkreślenia jest wieloletnia współpraca Michała z Marką Red Bull jako jej oficjalny zawodnik!

MACIEJ BOCHEŃSKI – Kierowca wyścigowy i rajdowy, w przeszłości uczestnik zawodów rangi Mistrzostw Polski. Posiada uprawnienia Instruktora techniki jazdy (W0322) oraz Licencję Trenera Sportu Samochodowego PZM. Rajdowy V-ce Mistrz Polski. Doskonały coach produktowy i sprzedażowy, w naszym zespole pełni rolę eksperta w dziedzinie elektromobilności oraz Road Tour. 

KRYSTIAN KORZENIOWSKI – Kierowca wyścigowy oraz pilot rajdowy i bardzo wszechstronny trener. Do zespołu dołączył stosunkowo niedawno jednak szybko pokazał swoją klasę zarówno podczas jazdy, produktowo ale przede wszystkim trenersko. Krystian jest zawodnikiem startującym kilka lat temu w pucharze Volkswagen Catrol Cup i kilku długodystansowych wyścigach. Jest przykładem zawodnika, którego kariera rozpoczęła się od ścigania się w symulatorach (tzw. SIM Raciong). Jest finalistą konkursu Polskiej edycji GT Academy i członek największego polskiego zespołu Sim Racingowego. 

DANIEL JAMRÓZ – W zespole od 2020 roku. Na jego trenerską karierę miał duży wpływ Janusz, kształtując jego umiejętności od 2010 roku kiery to pracowali wspólnie przy polskich projektach (m.in. Szkoła Jazdy Subaru) oraz międzynarodowych szkoleniach AMG Driving Academy. Daniel jest uznanym trener bezpiecznej i sportowej jazdy samochodem oraz motocyklem. Posiada uprawnienia Instruktora techniki jazdy (K0065) oraz kierunkowe wykształcenie pedagogiczne. Przez wiele lat był jednym z czołowych Instruktorów AMG Driving Academy Poland, aktualnie związany z projektem Porsche Experience.

JAGNA STANKIEWICZ – Kierowca rajdowy. W swej karierze startowała zarówno w Polsce jak i za granicą głównie samochodami tylnonapędowymi stąd wielkie zamiłowanie do poślizgów oraz doskonały car control Jagny. Ze szkoleniami związana od 2004 r., z uprawnieniami Instruktora techniki jazdy (W0155). Uczestniczka m.in. Rajdowego Pucharu Polski oraz Mistrzostw Litwy. W swej zawodowej karierze próbowała swych sił także jako kierowca kaskader w samochodowych scenach filmowych. W 2018 roku zdobyła certyfikat Instruktora BMW Experience, a rok później Porsche Experience dołączając do naszego zespołu.

WOJTEK CHUCHAŁA – Jeden z najszybszych polskich kierowców rajdowych. Mistrz Polski i Rajdowy Mistrz Europy w klasie ERC2! Nadal czynny zawodnik. W swej karierze startował jako oficjalny kierowca Subaru Poland Rally Team, gdzie poznali się z Januszem, który kilkukrotnie miał okazję zasiadać w Wojtkiem na prawym fotelu podczas treningów. Niesamowicie szybki driver oraz wszechstronny szkoleniowiec. Prowadzi swoją grupę zawodników wspierając również swego czasu młodych zawodników SPRT. Z racji swoich startów oraz pracy zawodowej stosunkowo rzadko z nami, jednak zawsze daje z siebie 100% na torze. 

JAN NIESIOŁOWSKI – Ze szkoleniami związany od 2003 roku. Trener bezpiecznej i sportowej jazdy, a także miłośnik i trener eSportu. W swojej karierze osiągnął tytuł Rajdowego Samochodowego V-Ce Mistrz Polski. Swego czasu jedyny Polak w Mistrzostwach Świata iRacing (top 50 simracerów z całego świata). Kierowca kaskader w nagraniach filmowych reklam, seriali i filmów fabularnych (m.in. Psy 3 czy Pitbull). Trener SIM Racing.

KAMIL FRANCZAK – Jakże kolorowa i nietuzinkowa po stać. Piekielnie szybki kierowca wyścigowy z niewiarygodnym wyczuciem samochodu, ale i… Pilot-Instruktor w Polskich Siłach Powietrznych pracujący na stałe w słynnej „Szkole Orląt” czyli Lotniczej Akademii Wojskowej! Prawdziwy fighter który wywalczył sobie możliwość startów w wyścigach samochodowych poprzez zawody SIM Racingowe. Dołączył do zespołu w 2021 roku przygotowywany przez Janusza do roli instruktora Lamborghini Drive Club a następnie Porsche Experience. To jak jest szybkim kierowcą nieć świadczy pobicie rekordu na Silesia Ring w Radicalu SR 3 ustanowionego przez kierowcę fabrycznego tej renomowanej marki, uwaga… już w pierwszej próbie! Zapamiętajcie to nazwisko bo będzie jeszcze o nim głośno!

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?