Treningi indywidualne

Aktualnie Janusz Dudek, wraz ze swym zespołem trenerów prowadzi wysoce zindywidualizowne programy treningowe w układzie 1-na-1 (zobacz naszą ofertę). Oparte na autorskich pomysłach oraz wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu trenerskim zespołu. Jesteśmy ukierunkowani oczywiście na motorsport i jazdę samochodami sportowymi. Nie zapominamy jednak także o kontroli nad autem czy bezpieczeństwie gdyż to one stanowią fundament każdego treningu.

Treningi odbywają się głównie na terenie naszego Partnera – Toru Silesia Ring w Kamieniu Śląskim k/Opola choć możliwe są i inne lokalizacje. To najlepszy tego typu obiekt wyścigowy w Polsce. Bardzo szybki, a przy tym bezpieczny, posiadający niezbędną infrastrukturę szkoleniową i socjalną na najwyższym poziomie! Swoje treningi realizujemy także na innych obiektach jak choćby Tor Poznań, Tor Kielce, ośrodek szkoleniowy “Tor Jastrząb” czy Bednary. Jesteśmy również otwarci na inne lokalizacje.

Same szkolenia do tej pory realizowane są zarówno na samochodach Klientów jak i naszych sportowych maszynach. W zależności od programu, zawsze jednak przy użyciu naszego sprzętu pomiarowego i telemetrii.

Od początku swojej kariery instruktorskiej Janusz kierował się w stronę szkoleń indywidualnych, szybko zdobywając rzeszę fanów takiego rozwiązania. Samodzielnie trenował, uczył się, zdobywał doświadczenie a później chętnie dzielił się nim ze swoimi podopiecznymi. Jako instruktor rozpoczynał pracę przy projekcie Szkoła Jazdy Subaru, a następnie także w jej dziale eventowym – Driving Experience. Po wejściu w życie ustawy regulującej działalność w tym zawodzie zdobył uprawnienia nr K0004 i posiada legitymację instruktora techniki jazdy nr 000061 wydaną przez Wojewodę Małopolski. Przez lata wypracował swój unikalny styl prowadzenia zajęć w układzie “jeden na jeden”. Rozstając się z firmą SJS S.A. wkroczył na ścieżkę realizacji zindywidualizowanych, zaawansowanych treningów dla zawodników i amatorów. Dzisiaj na stałe wpisały się one w kalendarz zajęć Janusza jak i całego jego zespołu!

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?