Treningi indywidualne

Aktualnie Janusz Dudek, wraz ze swym zespołem trenerów prowadzi wysoce zindywidualizowne programy treningowe w układzie 1-na-1. Oparte na autorskich pomysłach oraz wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu trenerskim zespołu. Jesteśmy ukierunkowani oczywiście na motorsport i jazdę samochodami sportowymi. Nie zapominamy jednak także o kontroli nad autem czy bezpieczeństwie gdyż to one stanowią fundament każdego treningu.

Od początku swojej kariery instruktorskiej Janusz był związany z firmą SJS S.A. To tutaj samodzielnie trenował, uczył się i zdobywał doświadczenie. Jako instruktor rozpoczynał pracę przy projekcie Szkoła Jazdy Subaru, a następnie także w jej dziale eventowym – Driving Experience. Po wejściu w życie ustawy regulującej działalność w tym zawodzie zdobył uprawnienia nr K0004 i posiada legitymację instruktora techniki jazdy nr 000061 wydaną przez Wojewodę Małopolski. Przez lata wypracował swój unikalny styl prowadzenia zajęć w układzie “jeden na jeden”. Rozstając się z firmą SJS S.A. wkroczył na ścieżkę realizacji zindywidualizowanych, zaawansowanych treningów dla zawodników i amatorów.

Treningi odbywają się głównie na terenie naszego Partnera – Silesia Ring w Kamieniu Śląskim k/Opola choć możliwe są i inne lokalizacje. Same szkolenia do tej pory realizowane są zarówno na samochodach Klientów jak i naszych sportowych maszynach. W zależności od programu, zawsze jednak przy użyciu naszego sprzętu pomiarowego i telemetrii.

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?