PARTNERZY

Światowy leader produkcji opon, a to opona jest jedynym elementem pozwalającym przenieść nasze umiejętności na drogę. Dlatego we współpracy z Michelin cenię sobie najbardziej jakość i bezpieczeństwo jej produktów, pewność prowadzenia oraz możliwość korzystania z wysokich osiągów zwłaszcza kultowego modelu Michelin Pilot Sport CUP 2. To dzięki topowym oponom w jakie wyposażone są nasze samochody, a także wsparciu technicznemu możemy bezpiecznie i pewnie trenować przesuwając kolejne granice – te własne jak i naszych supersportowych samochodów.

Firma stworzona z pasji do samochodów oraz legendy Porsche 911. Zapewnia obsługę osób szukających w motoryzacji czegoś więcej oprócz samochodu… relacji, rodzinnej atmosfery, ducha motorsportu. 911 GARAGE zajmuje się sprzedażą, a także obsługą unikalnych modeli samochodów, nie tylko spod znaku Porsche. To dzięki naszym Przyjaciołom mamy możliwość wspólnie trenować i bawić się takimi legendami jak Porsche 911 GT3 czy Mercedes-AMG GT R. To dzięki partnerskiej współpracy samochody pozostają także zawsze w perfekcyjnym stanie, gotowe do kolejnych okrążeń toru.

Silesia Ring to moim zdaniem, zdecydowanie najlepszy aktualnie w Polsce tor wyścigowy. Ośrodek sportowo-treningowy dla pasjonatów szybkiej jazdy samochodem. Zbudowany z myślą, aby w bezpieczny sposób dawać fanom motoryzacji możliwość cieszenia się prędkością. Czuje się tutaj prawdziwą atmosferę motorsportu – ponad podziałami czy rywalizacją. Wśród niesamowitych, pozytywnych ludzi, z taką samą pasją jak i moja. To najbardziej sobie cenię w naszej współpracy, obok oczywiście bezpieczeństwa czy otwartości na nowe pomysły. To niesamowite, że w naszym kraju w końcu powstał obiekt tej klasy! To tutaj najczęściej możecie mnie spotkać w Polsce, gdy realizuję się zawodowo. Niezależnie czy mowa o treningach indywidualnych, imprezach Porsche Experience czy dużych eventach firmowych.

Zespół KuroDetailing to pasjonaci motoryzacji równie wielcy jak my. Wiedzą doskonale, jak sprawić, by lakier lśnił jak szkło, wnętrze zachwycało czystością, a każdy detal pojazdu został odpowiednio zabezpieczony na długo. Specjalizują się w obsłudze car detailing samochodów sportowych i luksusowych. Jak mało kto hołdują zasadzie, że każde auto ma prawo do pięknego wyglądu. I są w tym zdecydowanie najlepsi na rynku, o czym miałem się okazję przekonać osobiście oddając w ich ręce swoją ukochaną Subaru Imprezę STi Peter Solberg Edition – efekt był niesamowity.

Gdy mowa o treningu na najwyższym poziomie, gdzie w grę wchodzi chęć pokonania okrążenia w najkrótszym czasie, bez urządzeń do telemetrii nasza droga byłaby długa i kręta. Osobiście wybrałem urządzenia Race Navigator PRO, aby dostarczyć na Polskim rynku produkty szkoleniowe jakich do tej pory nie było. Oferowane przez firmę RN Vision GmbH, a stworzone w Polsce urządzenia, to absolutnie #1 na świecie pod kątem łatwości użycia, przejrzystości oraz szerokiego spektrum zastosowań. Posiadając kilka takich urządzeń jestem wiekim fanem ich użycia zarówno w treningach indywidualnych jak i podczas dużych eventów. Z przyjemnością również polecę, nauczę używać i doradzę konkretne rozwiązanie jeśli chciałbyś samemu korzystać jeżdżąc na przykład na track day’e.

Bezsprzecznie, jest to leader pomiaru czasu. Gdy stanąłem przed decyzją o zakupie sprzętu dzięki któremu wspólnie z naszymi klientami będziemy w stanie mierzyć czasy kolejnych sekcji czy okrążeń, wybór mógł być tylko jeden – TAG Heuer. To dzięki posiadanemu, profesjonalnemu sprzętowi do mierzenia czasu, pomiaru prędkości jak i zestawu wyświetlaczy nasze eventy i treningi mogą być jeszcze bardziej efektywne. A wszystko na światowym poziomie.

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?