Trener w AMG Driving Academy

Aktualnie, jako jedyny trener z Polski, Janusz Dudek znajduje się w zespole instruktorów centralnej, chciałoby się rzec fabrycznej AMG Driving Academy. Jest trenerem posiadającym uprawnienia do prowadzenia zarówno zajęć torowych jak i tych na zamarzniętych jeziorach w Szwecji. Okazjonalnie pełni także rolę koordynatora na eventach na Świecie.

Pracując w przeszłości jeszcze dla agencji Janusz wypracował kontrakt z Mercedes-Benz Polska, a następnie poprowadził zespół do rozpoczęcia działalności w Polsce AMG Driving Academy. Była to na ten czas (2012 r.) pierwsza markowa szkoła klasy premium w Polsce.

Janusz 6 lat pełnił w niej rolę leadera projektu oraz głównego instruktora. Będąc motorem napędowym doprowadził do dalszej ekspansji AMG Driving Academy w Polsce oraz rozszerzenia działań również o rynek czeski.

Na początku 2015 roku Janusz Dudek otrzymał propozycję pracy bezpośrednio dla centralnej AMG Driving Academy. W 2017 r. odchodzi całkowicie z polskiej agencji obsługującej ADA PL. Od tego momentu wyłącznie koncentruje się na działaniach w globalnej Akademii prowadząc treningi w różnych zakątkach Świata i nadal się rozwijając.

Jak sam podkreśla największym sukcesem a zarazem i przyjemnością jest dla Janusza znaleźć się w zespole zaledwie 60-kilku instruktorów, wspaniałych zawodników motorsportu, trenerów a po latach i wielu przyjaciół!

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?