Eventy i wspólne wyjazdy szkoleniowe

Go big… or Go home! To stwierdzenie najlepiej opisuje naszą działalność w tym zakresie. Najważniejszy jest ciekawy pomysł, a reszta to już tylko odpowiedni balans między pomysłami a możliwościami budżetu. Poniżej dwa przykłady tego co zrealizowaliśmy. Dwa przykłady z zupełnie innej motoryzacyjnej bajki. Jeden dla Klientów indywidualnych, a drugi grupowy.

CHINY / MACAU / HONG KONG
Klientem był jeden z dealerów Mercedes-Benz i grupa jego 40 Klientów. Wszystko zaczęło się od ideii w głowach Janusza oraz przedstawiciela Klienta. I tak powstał event niezapomniany – nagrodzony nawet wewnętrznym wyróżnieniem sieci dealerskiej Mercedes-Benz Polska.

Program imprezy zakładał, zabranie uczestników na event w stylu „money can’t buy”! Event jakiego nie ma na rynku, jest nietypowy i łączy w sobie wiele aspektów, tak aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Event będący kulturową, kulinarną, poznawczą wycieczką w nieznane, z dobrze znaną motoryzacją na najwyższym poziomie w tle.

Dzień 1
Przelot to Hong Kong i transfer do Hotelu w Zhuhai
Wspólna kolacja

Dzień 2
Transfer na tor i szkolenie w AMG Driving Academy
– dostępnych łącznie ponad 70 samochodów AMG,
– 4 grupy w tym jedna wyłącznie dla Pań prowadzona przez azjatycką „Królową” wyścigów samochodowych,
– Instruktorami byli zawodnicy motorsportu z Singapuru, Malezji, Niemiec, Macau a także Janusz, który pełnił rolę gospodarza eventu,
– jazdy obejmowały elementy szkolenia sportowego, driftingu oraz element teambuildingu,
Późnym wieczorem powrót do hotelu w Zhuhai

Dzień 3
Transfery na prom do Macau
Zwiedzanie Macau z licznymi kulturowymi i kulinarnymi atrakcjami Azji
Wizyta w słynnych kasynach Macau – azjatyckie Las Vegas
Transfer do Hong Kongu

Dzień 4
Zwiedzanie Hong Kongu
Wylot do Polski

SZWECJA – zamarznięte jeziora
Wspólny trening klientów indywidualnych z Januszem w obrębie Światowej AMG Driving Academy, w której Janusz jest trenerem. Miejscem akcji – Arjeplog. Małe miasteczko w Szwecji, 100 km na południe od koła podbiegunowego. Po naszej stronie znalazła się kompleksowa usługa od pomysłu, przez ofertę i znalezienie Klientów po realizację na miejscu (przez Janusza). Grupy w zależności od stopnia treningowego liczyły 5 lub 10 osób, choć zdarzały nam się klasyczne realizacje w formacie 1-na-1 z Januszem!

Program obejmował przelot czarterem z jednego z lotnisk w Niemczech, transfery na miejscu, w zależności od programu między 3,5 a 4,5 dnia treningu na jeziorach, zapewnienie samochodów Mercedes-AMG, zakwaterowanie w legendarnym AMG Lodge obsługę trenerską w języku polskim (Janusz), rywalizację, AMG Ice Taxi wyczynowym samochodem na rajdowych oponach z długimi kolcami.

Co roku oferujemy taką usługę. Jest to absolutnie szczyt tego co może zostać zorganizowane na Świecie. Nie było jeszcze osoby która nie chciałaby tam wrócić. Chcesz wiedzieć więcej lub głosić swoje zainteresowanie kolejnym takim wyjazdem – napisz do nas! To program jaki zapełnia się mniej więcej z rocznym wyprzedzeniem (ze względu na swoją legendę oraz ilość chętnych z całego Świata).

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?