Szef instruktorów Porsche Experience

Jesteśmy niezwykle dumni z tego co udało się stworzyć w Polsce, przy naszym merytorycznym niewielkim udziale. Gdy Janusz Dudek otrzymał jeszcze w 2016 r. propozycję objęcia funkcji Szefa Instruktorów w planowanym dopiero na kolejny sezon projekcie Porsche Experience, bez wahania podjął decyzję. Był to również początek rozwoju pod własnym szyldem własnej agencji drivingowej – Cars Extreme Sp. z o.o..

Dziś jako zespół tworzymy wysoce wyspecjalizowany team zdolny realizować najbardziej wyszukane szkolenia czy eventy drivingowe. Nasza rola ogranicza się do merytorycznej i technicznej realizacji eventów torowych Porsche Experience Poland oraz tych z serii Road Tour – na drogach publicznych. Każdy z naszych instruktorów posiada oficjalny certyfikat Międzynarodowego Trenera Dr. Inż. h.c. F. Porsche AG. Zarówno ten do prowadzenia jazd na torach jaki ten do prowadzenia zajęć na zamarzniętych jeziorach w Levi, Finlandia.

To z czego jesteśmy najbardziej dumni to nasz zespół trenerów! Specjalistów w swojej dziedzinie i fantastycznych ludzi prywatnie. Tworzymy bowiem niesamowity zespół dzieląc się swoją pasją… to praca przy projekcie stała się nią na pierwszym miejscu!

Szukasz inspiracji na wakacyjną podróż?